Balıkesirspor Trabzonspor Maçının Özeti Golleri

Site Sloganımız 

Trabzon'un Nabzı Burada Atıyor

 

Genel Bilgiler

Yayın Amacı :

Nabiz61.com Trabzon, yurt içi ve yurtdışında yaşayan Trabzonluların her ortamda olduğu gibi internet ortamında da bilgi edinme girişimlerini desteklemek için bilgilendirici, aydınlatıcı, uyarıcı ve eğitici haberler yayınlamak. Trabzon'un dünyaya duyula sesi ve Trabzonun Nabzı Olmak
Bilgi, Doküman ve Arşiv Kullanımı:


Nabiz61.com; Türkiye Cumhuriyeti ulusal haber ajanslarının yayınladığı haberleri, Dünya haber ajansları tarafından abonelere dağıtılan haberleri, kendi haber ekibi tarafından üretilen haberleri, gerekse Trabzon yerel medya unsurları tarafından üretilen haberleri kaynak belirterek ve özgün yorumlar ekleyerek okuyucularına ulaştırır. Bu yayınların ardından, aksi sabit olaylarla ilgili haberi düzeltmeyi, gerekirse haber, fotoğraf ve görüntüyü yayından kaldırmayı taahhüt eder.Çok Seslilik ve Katılımcı Yayıncılık:

Nabiz61.com Okuyucularının yayınlanan haberlerle ilgili fikir ve düşüncelerini kamuoyu ile paylaşmaları için her haberin altında bulunan okuyucu yorum panelini ekleyerek okuyuculara görüşlerini kamuoyu ile paylaşma fırsatı sunar, farklı görüşleri ve konu ile ilgili tüm bakış açılarını yansıtır.

Doğruluk, dürüstlük değişmez ilkesidir:

Nabiz61.com Doğru ve dürüst yayıncılık ilkesini yayınladığı tüm haberlerde uygular. Yalan ve yanlı haber yayınlamaz. Olayları tüm yönleriyle irdeleyip, kamuoyu algısının doğru şekilde oluşmasını sağlar.


Önyargısız Yaklaşım:

Nabiz61.com Haberin araştırılmasından sunumuna kadar her aşamasında önyargılardan arınmış, saplantısız bir yaklaşım sergiler.


Güvenilirlik:

Nabiz61.com Kendine duyulan güvenin sorumluluğunu üstlenir ve bu güveni korumak için çalışır.

Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
 
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak04:05
  • Güneş05:47
  • Öğlen11:16
  • İkindi14:02
  • Akşam16:23
  • Yatsı17:53
 
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

sanalbasin.com üyesidir