Dünya Ekonomi Piyasası 10 Kritik Gelişme

Dünya Ekonomi Piyasası 10 Kritik Gelişme. Avustralya güçlü işler bir rapor gönderildi. Dünya çapında borsaları çoğunlukla düşük

Dünya Ekonomi Piyasası 10 Kritik Gelişme

Çin enflasyon verileri karışık oldu. Tüketici fiyatları yükseldi 2.0% yıl, geçen yıl, yapmak için en hızlı tempoda bir yıl. Ağustos Yazdır 1.6% Temmuz ayında kaydedilen yüzde 1.8, hem ekonomistler bekliyorduk vardı üzerinde. Bu arada, üretici fiyatları geçen yılın Eylül 2009'dan bu yana en dik düşüş için yapım ile karşılaştırıldığında %5,9'a düştü. Damla Temmuz ayında 5.4% gerilemenin hızlanarak beklenen 5.5'lik bir düşüş daha büyük oldu.

Çin Başbakanı Li Keqiang, Dünya Ekonomik Forumu ' nda bir konuşma yaptı. Li ekarte zor bir iniş için Çin ekonomisi, düşündüren ekonomisine sahip olduğunu gören bir değişimden dolayı dayanan üretim için bir temel hizmet. Göre Güney Çin Morning Post, Li önerilen, "Pekin izin verir yurtdışı para yetkilileri doğrudan yatırım Bankalararası döviz piyasası ve geleceğini kurmak bir sınır ötesi yuan yerleşim sistemi tarafından bu yılın sonuna kadar." Çin offshore yuan dolar başına 6.3915 de 1.2 oranında daha güçlü.

Yeni Zelanda Merkez Bankası gösterge faiz oranını kesti. Yeni Zelanda Merkez Bankası gösterge faiz oranını 25 baz puan indirdi onun için 2.75%. Hızı kesilen 2.50% rekor düşük hemen üstünde Merkez Bankası resmi nakit oranı vardır. "BİR azalma ekonomideki yumuşama ve yüzde 2 hedef orta yakın gelecekte ortalama TÜFE enflasyon tutmak için ihtiyaç tarafından garantilidir. RBNZ göre: OCR bu aşamada, biraz daha hafifletilmesi Olası görünüyor." Yeni Zelanda doları aşağı 1,5%.6298.

Brezilya idi kesmek için önemsiz s&P derecelendirme kuruluşu kesip Brezilya'nın ülke kredi notunu bir kademe için BB-yapma "önemsiz" durumu. S&P, "negatif izlemeye," daha düşürdü düşündüren geliyor olabilir. Brezilya'nın kredi notunu bıraktı Göre S&P, "siyasi sorunlar Brezilya yüzleri var Devamı için mount, tartı, hükümetin yeteneği ve isteği göndermek 2016 bütçe için Kongre ile tutarlı önemli ilkesi düzeltme sinyal sırasında ilk bölümü Başkanı üzerinden geçti Lideri ikinci dönem."

Japon bir milletvekili daha fazla hareket hızı istiyor. Kozo Yamamoto, bir üyenin Shinzo Abe, Liberal Demokrat Parti, söyledi Bloomberg Bankası Japonya'nın Ekim 30 toplantı bir "fırsat" olarak tanıtmak daha kolaylaştırılması. Röportajda, Yamamoto" Merkez Bankası, 2016 mali yılın ilk yarısı sonunda %2'lik enflasyon hedefini vurur. "mutlak zorunluluk olduğunu söyledi Yen dolar başına 121.18 0,6 oranında daha zayıftır.

İngiltere Bankasının bir muhalefet vardı. Bank of England tuttu onun anahtar faiz oranı değişmeden 0,50'dir ve düzenlenen onun varlık alım programı 375 milyar pound. Gibi bir önceki toplantıda, Para Politikası Kurulu üyeleri oy 8-1 lehine tutma oranları üzerinde tutun. Varlık alım programı değişmeden tutmak için oylayalım. İngiliz Sterlini 1.5444 de %0,5 oranında daha güçlü.

Avustralya güçlü işler bir rapor gönderildi. Avustralya ekonomisi ekledi 17,400 işleri Ağustos, geride bıraktı, ayrıca 5000 jobs bunu bekliyordu. İşleri bu eklenmiştir, 11,500 olduğunu tam zamanı. İşsizlik oranı Temmuz ayında %6,3 13 yıllık bir yüksek isabet sonra 6.2% düştü. Avustralya Doları 0.8'i kadardır .7072.

Dünya çapında borsaları çoğunlukla düşük. Hong Kong'un Hang Seng (-2.6%) tempolu düşüş Asya ve İspanya IBEX (-1.0%) yol alt Avrupa. S&P 500 vadeli 1,948 de 5.25 puan daha yüksek.00.

ABD ekonomik veri ağır. İlk ve devam eden iddia ve ithalat/ihracat fiyatları çapraz teller de 8:30'da ET ise toptan satış stokları set için 10'da ET bırakın. Doğal gaz stokları açıklanacaktır at 10:30'da ET ve ham petrol stokları vardır nedeniyle de 11'de ET. ABD Hazine olacak yeniden 13 milyar dolarlık 30 yıllık tahvil de 1 saat ET. 10 yıllık faiz BİZE 2.21 %1 baz puan kadar.

Kazanç mevsim rüzgarları. Lululemon Athletica raporları öncesinde açılış bell ve Restorasyon Donanım bültenleri onun çeyrek sonuçlarını sonra kapatın.20 Eylül 2015 Pazar 15:54

http://www.nabiz61.com/haber/dunya-ekonomi-piyasasi-10-kritik-gelisme-3276.html